Programma

13 maart - 18:30
RED-RAG/Tachos DB1# - Internos DB1
16 maart - 13:40
Vlug en Lenig DC1 - Internos DC1
16 maart - 19:00
DOS'80/Olympia'89 DS1 - Internos DS2
16 maart - 20:00
Internos DS1 - SC Twist DS1
17 maart - 09:30
United Breda F1 - Internos F1#
17 maart - 10:15
R.H.V. F1 - Internos F3
17 maart - 10:30
Internos E3 - handbalshop.nl/Witte Ster E2
17 maart - 10:50
Orion R E1 - Internos E1#
17 maart - 11:30
Internos D1 - Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1
17 maart - 11:50
Orion R E2 - Internos E2
17 maart - 12:20
Internos DB1 - Bevo HC DB1
17 maart - 13:25
Internos DS3 - HC Zeeland DS1
17 maart - 13:50
Orion R F2 - Internos F2#
17 maart - 14:15
H.C.G. HS1 - Internos HS2
17 maart - 14:35
Internos HS1 - Olympia'89/DOS'80 HS3
17 maart - 15:45
Internos HA1 - Tremeg HA1#
23 maart - 17:45
Noav DB1 - Internos DB1
23 maart - 18:15
E.S.Z.V. Oktopus HS1 - Internos HS2
23 maart - 18:30
Internos DS3 - R.H.V. DS1
23 maart - 19:00
Houten DS1 - Internos DS1
23 maart - 19:50
Internos DS2 - Groesbeeks Glorie DS1
23 maart - 21:00
Groene Ster HS2 - Internos HS1
24 maart - 10:00
Desk DB1 - Internos DB2
24 maart - 10:30
Internos F2# - Groene Ster F1#
24 maart - 10:30
Internos F1# - Heerle F1
24 maart - 10:55
Heerle D1# - Internos D1
24 maart - 11:20
Internos E2 - O.H.C. '01 E1
24 maart - 12:15
Klaverblad Eksplosion'71/Handbal Venlo HA1 - Internos HA1
24 maart - 13:20
Internos DC1 - RED-RAG/Tachos DC1
24 maart - 14:05
Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer E3 - Internos E3
24 maart - 14:20
Internos F3 - Roef F1
31 maart - 11:00
Novitas E1 - Internos E2
31 maart - 11:00
Internos D2# - Heerle D3
06 april - 09:00
Mixed-Up F1 - Internos F2#
06 april - 10:00
Avanti F3 - Internos F3
06 april - 19:00
Internos DS1 - Verburch DS1
07 april - 10:40
Internos D1 - Groene Ster D1#
07 april - 11:25
United Breda D2 - Internos D2#
07 april - 11:30
Internos HS1 - Taxandria HS1
07 april - 12:15
HVM/Goodflooring-HMC DC1 - Internos DC1
07 april - 12:40
RED-RAG/Tachos DS3 - Internos DS3
07 april - 12:45
Internos HS2 - Bedo HS2
07 april - 14:15
Internos E1# - Groene Ster E1#
13 april - 09:45
Mixed-Up D2 - Internos D2#
14 april - 10:00
Internos F1# - Heerle F1
14 april - 10:00
Internos F3 - Orion R F2
14 april - 11:00
Internos E2 - Groene Ster E2#
14 april - 11:00
Heerle E1 - Internos E1#
14 april - 13:20
Bedo HA1 - Internos HA1
11 mei - 10:00
Internos F3 - Internos F2#
12 mei - 10:00
United Breda F1 - Internos F1#
12 mei - 11:00
Heerle D2 - Internos D2#
12 mei - 11:00
Novitas D1# - Internos D1
12 mei - 12:50
R.H.V. HA1 - Internos HA1
12 mei - 14:00
Orion R E3 - Internos E3
19 mei - 08:45
Internos F2# - Mixed-Up F1
19 mei - 08:45
Internos F1# - Heerle F2
19 mei - 09:30
Internos E3 - Novitas E2
19 mei - 10:30
Internos E2 - Orion R E2
19 mei - 11:10
Groene Ster F1# - Internos F3
19 mei - 11:25
Internos E1# - Orion R E1
19 mei - 12:25
Internos D1 - Mixed-Up D1#
19 mei - 13:15
Internos HA1 - Goodflooring HMC/Mixed Up HA1#
26 mei - 09:35
Internos F3 - Mixed-Up F1
26 mei - 10:00
Orion R F2 - Internos F2#
26 mei - 10:00
Orion R F1 - Internos F1#
26 mei - 10:55
Groene Ster E2# - Internos E2
26 mei - 12:00
Heerle D1# - Internos D1
26 mei - 12:00
Groene Ster E1# - Internos E1#
02 juni - 09:15
Internos F2# - Groene Ster F1#
02 juni - 10:00
Novitas E1 - Internos E2
02 juni - 10:15
Internos D1 - Groene Ster D1#
02 juni - 11:00
United Breda D2 - Internos D2#
02 juni - 11:00
Heerle E2 - Internos E3
02 juni - 11:50
Habo'95/MHV'81/Helios'72 HA1 - Internos HA1
02 juni - 12:00
United Breda E1 - Internos E1#
16 juni - 09:30
Internos E1# - Heerle E1
16 juni - 10:30
Internos D2# - Mixed-Up D2
16 juni - 11:00
Heerle F1 - Internos F1#
16 juni - 11:20
Internos HA1 - Bedo HA1
16 juni - 14:00
Orion R F2 - Internos F3

Cookie-instellingen

Cookies zijn kleine tekstbestandjes die door je browser worden opgeslagen op je computer.

Privacyverklaring | Sluiten
Instellingen